2. februārī Tējas istabai dzimšanas diena. Aprit jau trīs gadiņi. Šajā laikā esam auguši, veidojušies, mainījušies paplašinājušies, un tas viss noticis kopā ar JUMS. Ar jūsu ierosmēm, radošumu, līdzās būšanu, padomu, smaidu, labu vārdu, uzdrošināšanos. Mēs, Tējas istabas kolektīvs, kura daļa esat jūs visi, sakām JUMS un mums PALDIES.

Sarosieties filcēt gribētāji! Ir iespēja tikt pie siltām čībām. FILCĒŠANA – 5., 7. un 12.februārī plkst. 18:00.

Atkal kas jauns, – pērļosim krustiņpinumu. PĒRĻOŠANA – TREŠDIEN, 23.janvārī, plkst. 18:00.
6. un 20.februārī arī pērļošanas radošās darbnīcas.

Ieprieciniet sevi ar paša lietām svecēm. SVEČU GATAVOŠANAS un DEKORĒŠANAS RADOŠĀ DARBNĪCA – CETURTDIEN, 24., 25.janvārī plkst. 18:00.

Gleznošana uz zīda sniedz lieliskas atpūtas un relaksācijas iespējas. ZĪDA APGLEZNOŠANA – OTRDIEN, 19.februārī plkst. 18:00.

Tā pamatīgi, no pašiem pamatiem apgūsim dekupāžas mākslu. TREŠDIEN, 13.februārī plkst. 18:00 – DEKUPĀŽA. Puķupodiņš iegūs jaunu izskatu.
TREŠDIEN, 27.februārī, plkst. 18:00, atgriezeniskā dekupāža uz šķīvja.

LIELISKS JAUNUMS! Cepuru gatavošana. Vēl aukstums kož ausīs, bet jums ir iespēja notamborēt cepuri PIEKTDIEN, 15.februārī plkst. 18:00.

Atnāc un iemācies pagatavot ziepītes! ZIEPJU GATAVOŠANA – CETURTDIEN, 21.februārī plkst. 18:00.

14.februārī LIEPĀJAS LAPAS. Jums atkal būs iespēja pavadīt brīnišķīgu vakaru sarunās, pāršķirot kādu Liepājas lapu, iepazīties ar kādu interesantu cilvēku, ieklausīties dziesminieka dziedājumā, baudīt dzeju un visnotaļ būt šeit un tagad.

Vēl viens jaunums. 8. un 9.februārī piedāvājam lielisku relaksāciju jūsu dvēselei, apmeklējot VIDEO MEDITĀCIJU, kuru vadīs rīdziniece Ieva Saliņa.