Deguns vēl salst, bet uz acīm jau saulesbrilles. Gribu pavasari. Un tas atnāks - agrāk vai vēlāk, citu variantu nav!
Vai zināt, kā to iepriecināt? Un, protams, arī Jūs. To var, izgatavojot jaunu, pavasarīgu rotu PĒRĻOŠANAS radošajās darbnīcās – iesācējiem 4., 11., 18. un 25.martā; ar priekšzināšanām - 6. un 12.martā.
Superīgu filcētu brošu, izmantojot slēdzējus, varēsiet izveidot FILCĒŠANAS radošajā darbnīcā 5.martā un uzfilcēt sev skaistu, jaunu somu 19. un 21.martā.
Zīda šalli - ZĪDA APGLEZNOŠANAS nodarbībā 12.martā.
Pie jaunas CEPURĪTES varat tikt, atnākot uz radošo darbnīcu 13.martā.
Apgūt jaunas tehnikas Jums būs iespēja DEKUPĀŽAS radošajās darbnīcās 13.martā, kur pārvērtīsim pudeles, izmantojot olu čaumalas, salvetes un divsoļu kraklē laku.
MARTA beigās – LIELDIENAS. Iepriecināsim sevi un apkārtējos ar DEKUPĒTĀM OLĀM – 27.martā
Un pavisam pavasarīga nodarbība – FLORISTIKA. 15.martā gatavosim LIELDIENU kompozīcijas, pīsim grozus, uzziedināsim saulainas pienenes...
Krāsās pavasari iedzīvināsim GLEZNOŠANAS studijās – PIRMDIENĀS, CETURTDIENĀS un SESTDIENĀS.
14.martā plkst. 19:00 – LIEPĀJAS LAPAS. Pozitīvā gaisotnē Jums būs iespēja iepazīt kādu noslēpumainu viesi, liepājnieku. Baudīt vakaru labas dzejas un dziesmas pavadījumā.
23. martā Tējas istabā vēl nebijis pasākums - auras un čakru fotogrāfija ar dziedinošas mūzikas klausīšanos. Saruna par garīgās un fiziskās attīstības līdzsvaru. Meditācija ar mūziku Visuma vibrācijās.